نتایج جستجو برای عبارت :

طعمه

« زاغکی قالب پنیری دید
به دهان برگرفت و زود پرید
بر درختی نشست در راهی
که از آن می‌گذشت روباهی
روبه پرفریب و حیلت‌ساز
رفت پای درخت و کرد آواز
گفت به به چقدر زیبایی
چه سری چه دُمی عجب پایی
پر و بالت سیاه‌رنگ و قشنگ
نیست بالاتر از سیاهی رنگ
گر خوش‌آواز بودی و خوش‌خوان
نبودی بهتر از تو در مرغان
زاغ می‌خواست قار قار کند
تا که آوازش آشکار کند
طعمه افتاد چون دهان بگشود
روبهک جست و طعمه را بربود »

ترجمه حبیب یغمایی
می توان از ونوس حشره خوار به عنوان یکی از شگفت انگیزترین گیاهان روی زمین نام برد. گیاهان گوشت خوار تنها در سواحل جنوبی آمریکا در کارولینای شمالی و جنوبی یافت می شوند. این گیاه روش منحصر به فردی برای شکار طعمه دارد، آن ها طعمه خود را با ترشح شهد معطر و پوشش قرمز برگ های خود به دام می اندازند. ونوس حشره خوار معمولا مورچه ها را شکار می کند، وقتی که طعمه داخل برگ می نشیند، برگ محکم بسته می شود. این گیاه سوسک، مگس، ملخ، عنکبوت و حتی قورباغه های کوچک
حالا بر این باور رسیده ام که دل تنها چیزی است که وقتی از دست برود، دیگر بر نمی گردد. یک لاشه ی متعفّن می شود در بطنِ بیابان. تنها چیزی است که فقط به یک نفر می بندد و وقتی بسته شد، دیگر باز نمی شود. حتّی اگر بعد از آن هزاران نفر بیایند و بروند و دل ببازند و خاطره بسازند، باز دل در گروِ همان است. در لا به لای مرورِ خاطراتش. هر کسی هر شب قبل از خواب، لاشه ی دلش را وسط مغزش می گذارد. جایی که کورترین نقطه ی دنیاست.
بعد پلنگِ دلتنگی چنگ می اندازد به نرمه گو

امام علیعلیه‌السلام
اِلزَموا السَّوادَ الأَعظَمَ؛ فَإِنَّ یَدَ اللّهِ مَعَ الجَماعَةِ، و إیّاکُم وَ الفُرقَةَ؛ فَإِنَّ الشّاذَّ مِنَ النّاسِ لِلشَّیطانِ، کَما أنَّ الشّاذَّ مِنَ الغَنَمِ للِذِّئبِ؛
همراه جماعت مسلمانان باشید؛ زیرا دستِ خدا با جماعت است. از پراکندگى بپرهیزید؛ زیرا انسان جدامانده از مردم، طعمه‌ی شیطان است، چنان که گوسفند جدامانده [از رمه]، طعمه‌ی گرگ است.

* نهج‌البلاغة: خطبه‌ی ۱۲۷
دروزرا گیاهی گوشتخوار با شاخک های منحصر به فرد است، این گل گوشت خوار کوچک متعلق به آفریقای جنوبی است. این گیاه دارای شاخک های حساس و قوی برای شکار طعمه بوده و از شاخه های لجز و چسبناک خود برای شکار حشرات استفاده می کند. پس از شکار طعمه، شاخه ها به سمت مرکز جمع می شوند و با ترشح غدد گوارشی هضم حشره برای گیاه میسر می شود. شاخه های رنگارنگ این گیاه تا 3.5 سانتی متر رشد می کنند. این گیاه گوشتخوار را می توان به عنوان گیاه خانگی نیز در نظر گرفت، چرا که ی
طعمه گذاری موش: شاید شما هم به دنبال قویترین سم موش و یا به فکر این هستید که چگونه موش را در خانه بگیریم، باید به شما بگوییم که کشتن موش خانگی و یا از بین بردن موش خانگی روش های خاصی دارد که ما این روش ها را به شما آموزش میدهیم. بهترین راه مبارزه با موش صحرایی و یا خانگی، طعمه گذاری موش است. برای این روش شما باید علم اینکه موش از چی خوشش میاد و یا موش از چی بدش میاد اقدام به طعمه گذاری موش میکنیم. اگر روش های توصیه شده برای از بین بردن موش ها جواب ن
طعمه گذاری موش: شاید شما هم به دنبال قویترین سم موش و یا به فکر این هستید که چگونه موش را در خانه بگیریم، باید به شما بگوییم که کشتن موش خانگی و یا از بین بردن موش خانگی روش های خاصی دارد که ما این روش ها را به شما آموزش میدهیم. بهترین راه مبارزه با موش صحرایی و یا خانگی، طعمه گذاری موش است. برای این روش شما باید علم اینکه موش از چی خوشش میاد و یا موش از چی بدش میاد اقدام به طعمه گذاری موش میکنیم. اگر روش های توصیه شده برای از بین بردن موش ها جواب ن
شراره می‌کشدم آتش از قلم در دستبگو چگونه توان برد سوی دفتر دست؟
قلم که عود نبود، آخر این چه خاصیتی استکه با نوشتن نامت شود معطر دست؟
حدیث حُسن تو را نور می‌برد بر دوششکوه نام تو را حور می‌برد بر دست
چنین به آب زدن، امتحان غیرت بودوگرنه بود شما را به آب کوثر دست
چو دست برد به تیغ، آسمانیان گفتند:به ذوالفقار مگر برده است حیدر دست؟
برای آن‌که بیفتد به کار یار، گرهطناب شد فلک و دشت شد سراسر دست
چو فتنه موج زد از هر کران و راهش بستشد اسب، کشتی و آن
برای شاه رعیت و برای پیشوا پیرو لازم است. یونانیان قدیم به درستی معتقد بودند که «خودکامه» رعیت را به وجود نمی‌آورد، بلکه رعایا هستند که کسی را به خودکامگی می‌رسانند. همانطور که در بعضی اشکال بدوی زندگی شیء تعیین کننده‌ی حالت است: «طعمه ماهی را می‌گیرد، نه ماهی طعمه را.» می‌شود گفت که، در نهایت هر ملتی لایق همان دولتی است که دارد. در واقع، آیا هرگز دیده شده که ملت آزاده‌ای مدتی طولانی تسلیم استبداد شود یا ملت رام و سربه‌زیری به آزادی دست ی

آتلیه عکاسی کودک ( شکار عکس کودک )

من یک شکارچی هستم .. اما طعمه من با طعمه های دیگر شکارچی ها متفاوت است .
طعمه من در جنگل در حال حرکت یا در حال پرواز در آسمان نیست .
طعمه من لحظات استثنائی ای از کودکان است که هر کسی قادر به دیدن آنها نیست .
من شکارچی ای هستم که هر لحظه به دنبال آن یک ثانیه هستم تا حرکت صورت یا صحنه ای که عکس کودک را بهتر نشان دهد پیدا کنم . 
شکار میتواند خسته کننده و کمی شبیه جنگ باشد .
اما نکته جالب ماجرا این است که لحظات هیجان ان
مرحوم گلابدره ای از نویسندگان برجسته کشور، در روزهای منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی یادداشت هایی را از شرایط و خاطرات میدانی خود در عرصه مبارزات مردمی با رژیم ستمشاهی به رشته تحریر درآورد که بارها در قالب کتابی مدون به انتشار رسید. متن زیر گزیده ای از یادداشت او پیرامون نقش رسانه در ترویج سبک زندگی غربی است که از نظر می گذرانید:
... نگاه کن، ببین تلویزیون ملی ایران چه نشان می دهد؟ چه می گوید؟ چه فیلم هایی به نمایش می گذارد؟ وای! چه کسی باور می ک
چلنج های جنرال امروز 10 آذر▬▬▬▬▬▬▬▬
1⃣ ۵ تا ماهی بگیرید با طعمه های طبیعی (مثل کرم و ذرت و نون)
2⃣ ۵ بار به اسبتون غذا بدید
3⃣ ۳ نفر رو داخل free roam event با تیر explosive بکشید
4⃣ یک بار ambush پاکسازی کنید 
5⃣ از منطقه ای به اسم mercer دیدن کنید
6⃣ ۳ تا کرکس به اسم vultures اسکین کنید
7⃣ ۳ تا از تفنگ هاتونو با روغن تفنگ تمیز کنید
عشق هم راز غریبی ست در این  ظلمت شب
مرگ غمناک شکوفهز تگرگ،
خواهش کاهن یک معبد دوراز  کلیسای همان نزدیکی!
دزد راوحشت از بیداری!
بیمِ  ماریاز آلودگی طعمه به سم
روزِ وارونه که شب را ماند !
به کجا می رسدمخواب و خیال؟ 
به کجا می بردم دزد دریایی وجدان هرشب؟!
به کجا می کِشدم ؟!خوابِ آلودهِ به سنگینی سرب
آفرین  باد  به گلدسته مسجد که مرا کرد بیدارزخواب غم دوشین غریب
     #پروین_اسحاقی
جهت خواندن اشعارم به این آدرس سر بزنید parvin58.blog.ir

میگویند وقتی یک روستایی لر اولین بار تفنگ شکاری را در دست شکارچی دید پرسید این چیست؟ شکارچی گفت تفنگ. پرسید چه کاربردی داردگفت از دور طعمه را نشانه میگیری و شکارش میکنی.. ان روستایی گفت اینکه خیلی نامردی است تو وسیله ای داشته باشی از دور و بدون درگیری با شکار ، ان را بزانو دراوری.
ادامه مطلب
تفرقه، طعمه شیطان
از حضرت علی (ع) روایت شده است: «اِیّاکُم و الفرقه فَاِنَّ الشّاذَ مِنَ الناس لَشیطان کما اِنَّ الشّاذَ مِن الغَنمِ للذِّئب». ازتفرقه بپرهیزید؛ چرا که هر کس از دایره اتحاد و انسجام خارج شود، طعمه شیطان است و همچون گوسفندِ تنها طعمه گرگ می شود.
 اختلاف، تسلط باطل بر حق
از پیامبر اکرم (ص) روایت شده است: «مَا اختَلَفَ اُمَّهٌ بَعدَ نَبیِّها الّا ظَهَرَ اَهلُ باطِلَها علی اَهلِ حَقِّها». (کنزالعمال، ح929) هیچ امتی پس از پیامبرشان
ـــــــ هر روز صبح در جنگل ـــــــ
آهویی از خواب بیدار میشود که میداند 
باید از شیر تندتر بود تا طعمه او نگردد ،
شیری که میداند ؛
باید از آهویی تندتر بدود تا گرسنه نماند .
مهم نیست شیر باشی یا آهو 
با طلوع هر آفتاب با توان تمام آماده دویدن باش .
گربه خال‌زنگاری (نام علمی: Prionailurus rubiginosus) نام یک گونه از سرده پلنگ‌گربه‌های آسیایی است.
گربه خال زنگاری(Rusty Spotted Cat ) یک گربه وحشی بسیار کوچک شاید کوچیکتر از یک کف دست، که در جنگلهای برگریز سریلانکا زندگی می‌کند که به آن لقب کوچکترین گربه جهان را داده اند. این شکارچی مرگبار که از پرندگان و جوندگان کوچک تغذیه میکند بخاطر جثه کوچک قادر به استتار بسیار خوب و نزدیک شدن به طعمه است.
آیا تا به حال به عکسهایی که والدین از کودک ربوده شده شان منتشر میکنند، دقت کرده اید؟ یا به فیلمهایی که از ربوده شدنشان منتشر میشود؟

در اکثر آنها کودکی زیبا را میبینید که والدین زیبایی آنها را چندبرابر کرده‌اند. چگونه؟
آنها با آویزان کردن زیورآلات از جنس طلا و پوشیدن لباسهای تنگ و بدن نما، فرزندشان را طعمه قرار میدهند.

** لباسهای بدن نما بستر تجاوز به کودک را فراهم میکند که حتما در خبرها شنیده اید.
دانلود فیلم The Peanut Butter Falcon 2019 با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم خارجی The Peanut Butter Falcon 2019
نام فیلم : طعمه کره بادام زمینی The Peanut Butter Falcon 2019ژانر : کمدی | درام | ماجراییکارگردان : Tyler Nilson, Michael Schwartzبازیگران : Shia LaBeouf, Dakota Johnson, Zack Gottsagenمحصول : آمریکازبان : انگلیسیزمان : ۹۱ دقیقهامتیاز : ۷٫۷/۱۰کیفیت : BluRayفرمت : MKVحجم : ۱۳۵۰ | ۷۵۰ مگابایتاطلاعات بیشتر : کلیک کنیدخلاصه داستان : جوانی به نام زک که از بیماری سندروم داون رنج می‌ برد، بعد از فرار از آسایشگاه، ماجراج
یکی بود یکی نبود . در یک روز آفتابی آقا کلاغه یک قالب پنیر دید ، زود اومد و اونو با نوکش برداشت ،پرواز کرد و روی درختی نشست تا آسوده ، پنیرشو بخوره .

روباه که مواظب کلاغ بود ، پیش خودش فکر کرد کاری کند تا قالب پنیررا بدست بیاورد . روباه نزدیک درختی که آقاکلاغه نشسته بود ، رفت و شروع به تعریف از آقا کلاغه کرد : "

به به چه بال و پر زیبا و خوش رنگی داری ، پر و بال سیاه رنگ تو در دنیا بی نظیر است .
عجب سر و دم قشنگی داری و چه پاهای زیبائی داری ،‌ حیف ک
شوپنهاور: هر نفسی که فرو می‌بریم، مرگی را که مدام به ما دست‌اندازی می‌کند، پس‌می‌زند… . در نهایت این مرگ است که باید پیروز شود زیرا از هنگام تولد، بخشی از سرنوشت ما شده و فقط مدت کوتاهی پیش از بلعیدن طعمه‌اش، با آن بازی می‌کند.بااین‌همه، ما تا آنجا که ممکن است، با علاقه‌ی فراوان و دلواپسی زیاد به زندگی ادامه می‌دهیم، همان جور که تا آنجا که ممکن است طولانی‌تر در یک حباب می‌دمیم تا بزرگ‌تر شود، گرچه با قطعیتی تمام می‌دانیم که خواهد تر
مانتیس ها تنها حشراتی هستند که قادرند سر خود را به اطراف بچرخانند این توانایی منحصر به فرد به آنها اجازه می دهد تا از روی شانه های خود اطراف را ببیند. 
دو چشم مرکب بزرگ و سه چشم ساده   در بین آن دو به مانتیس ها کمک می کند تا دنیای اطراف خود را ببینند.پاهای جلویی به طور مشخصی به طرف جلو خم شده است و به مانتیس اجازه می دهد تا حشرات و طعمه های دیگر را با آنها بگیرد و شکار کند.
حباب‌ماهی نام یک گونه از تیره ماهیان کله‌گنده است. این ماهی ساکن آبهای عمیق در حوالی سواحل سرزمین اصلی استرالیا، تاسمانی و همچنین نیوزیلند می‌باشد. بدن این ماهی بر خلاف اغلب ماهی‌ ها دارای کیسه شنا برای شناور ماندن در آب نیست ولی در عوض بدنش چگالی کمتری از آب دارد و همین ویژگی به او کمک می‌کند تا بدون تلاش خاصی در نزدیکی بستر دریا شناور بماند و مانند بسیاری از شکارچیان هم روش خود بی‌حرکت منتظر می‌ماند تا طعمه یا چیز قابل خوردنی به او نزد

با اقدام به موقع مسافران و راننده این اتوبوس به سرعت از وسیله نقلیه تخلیه شدند و به کسی آسیب وارد نشد.
، یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از جیرفت به سمت کرمان در حال حرکت بود بامداد امروز در مجاورت تونل آذر دچار حریق شد، با اقدام به موقع مسافران و راننده این اتوبوس به سرعت از وسیله نقلیه تخلیه شدند و به کسی آسیب وارد نشد.

این در حالی است که جنگل های ارسباران تا چند وقت پیش با مشکلی به اسم قطع درختان جنگل های ارسباران همراه بود.لازم به توضیح است که جنگل های ارسباران دومین جنگل وسیع ایران است.

به گزارش ایلنا؛ رمحلی سانه های از وقوع آتش سوزی در جنگل های شهرستان خداآفرین و ورزقان خبر می دهند.
به ادعای این رسانه ها، آتش‌سوزی از روز دوشنبه آغاز شده و تا کنون ادامه دارد و چند صد هکتار از اراضی این منطقه طعمه حریق شده اند.
این در حالی است که جنگل های ارسباران تا چن
ماهی آب پاش (archer fisj) 
این ماهی در زیر آب در کمین حشره ای می ماند که روی برگ یا چیزی دیگه ای قرار میگیرد و قطرات آب رو طوری به طرفش پرتاب میکند که بعد از برخورد به حشره به داخل آب میفتد .
نشانه گری این ماهی سریع و باد قت صورت میگیرد و اگر با خطا مواجه شود با تکرار پرتاب آب شانس فرار را از طعمه میگیرد 
در کل پرتاب قطرات آب خیلی با دقت انجام میشه که باعث میشه  درصد خطاش بسیار پائین باشد 
پاریسولا لمپسوس’ زنی یونانی است که به همراه دختر نوجوانش، سالها طعمه هوسرانی‌های صدام و پسرش بوده، در کتابی، ماجرای روابط خود با صدام را تشریح کرده است.
به گزارش مشرق، "پریسولا لمپسوس" زنی یونانی است که در کتاب خود که در سوئد متتشر کرده، نوشته است که صدام، رئیس‌جمهور مخلوع رژیم بعثی عراق سالها به بهانه عشق به وی، او را در معرض انواع آسیب‌ها قرار داده است.
او در این کتاب، خاطرات خود را با صدام به رشته تحریر درآورده است و محتوای کتاب، بگونه
 یک روز سگی تکه گوشت بزرگی پیدا کرد . با خوشحالی ان را به دندان گرفت و
به سوی خانه اش به راه افتاد . سگ همان طور که به طرف خانه اش می رفت با
خودش فکر می کرد که این گوشت بزرگ و خوشمزه را به دوستانش نشان بدهد تا
آنها هم بدانند که او می خواهد امشب چه غذای لذیذ و خوشمزه ای بخورد ...
ادامه مطلب
من از ریاضی و جبر و حساب ترسیدم
از امتحان و سوال و جواب ترسیدم
من از مطالعه‌ی دین و زندگی؛ تنها
برای نمره و کسب ثواب ترسیدم
مدام تو گوشم داد زدی و کر بودم
می‌خواستی دکتر شم چون که تک پسر بودم
میون این همه دکتر، مهندس و قاضی
گناه من چیه که عاشق هنر بودم؟!
همیشه می‌گفتی نون تو قرص و آمپوله
به من چه ربطی داره که X مجهوله؟!
به من چه ربطی داره فلانی چیکاره‌س؟!
واسه تو معنی این زندگی فقط پوله؟!
چرا نمی بینی تو چشام شادی رو؟
بذار کنار این ژستای انتقادی
ﺳﺮﻋﺖ ﺁﻫﻮ 90 ﻠﻮﻣﺘﺮ ﺩﺭ ﺳﺎﻋﺖ ﺍﺳﺖ؛ﺩﺭ ﺣﺎﻟ که سرعت شیر 57 کیلومتر در ساعت ﺍﺳﺖ.ﺲ ﻄﻮﺭ ﺁﻫﻮ ﻃﻌﻤﻪ شیر می‌شود؟
"ﺗﺮﺱ" ،ترس ﺁﻫﻮ ﺍﺯ ﺷﺎﺭ ﺷﺪﻥ ﺑﺎﻋﺚ ﻣیشود ﻪ ﺍﻭ ﺑﺮﺍ سنجیدن فاصله خود با شیر مدام به "پشت ﺳﺮ" ﻧﺎﻩ ﻨﺪ،ﻭ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ همین سرعتش بسیار کم می‌شود! تا جایی که شیر میتواند به او برسد؛ یعنی ﺍﺮ ﺁﻫﻮ ﺑﻪ ﺸﺖ ﺳﺮﺵ ﻧﺎﻩ ﻧﻨﺪ طعمه ﺷﺮ نمیشود!
ﺍﺮ ﺁﻫﻮ ﺑﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﺧﻮﺩ ﺍﻤﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ؛ ﻫﻤﺎﻧﻮﻧﻪ ﻪ شیر به نیرویش ایمان د
تمام آنچه ک بدان طغیان می کنی، از پس حس امنیتِ بزرگ منشانه پدرت است و تو از دنیای آن بیرون، هیچ نمی دانی. مگر عکس هایی ک توی قاب مستطیل شکلِ کوچک تلفن همراهت دیده ای. یا تمام نجواهای زیبایی ک از آهنگ ها شنیده ای؟ تمام آنچه ک باور کرده ای و به رویش، قدم بر می داری. نه حقیقت، تنها تلقین است. آن صورت صاف و ساده ات آن بیرون برای آدم ها، زیادی رنگین است. برای تو کارنامه عمل خلق، خلاصه ای از جنایات ننگین است. زندگی در خیابان موش ها؟ تویی ک زاده ی دربارِ ق
تمام آنچه ک بدان طغیان می کنی، از پس حس امنیتِ بزرگ منشانه پدرت است و تو از دنیای آن بیرون، هیچ نمی دانی. مگر عکس هایی ک توی قاب مستطیل شکلِ کوچک تلفن همراهت دیده ای. یا تمام نجواهای زیبایی ک از آهنگ ها شنیده ای؟ تمام آنچه ک باور کرده ای و به رویش، قدم بر می داری. نه حقیقت، تنها تلقین است. آن صورت صاف و ساده ات آن بیرون برای آدم ها، زیادی رنگین است. برای تو کارنامه عمل خلق، خلاصه ای از جنایات ننگین است. زندگی در خیابان موش ها؟ تویی ک زاده ی دربارِ ق
" جهان سادگی "
من از ریاضی و جبر و حساب ترسیدم
از امتحان و سوال و جواب ترسیدم
من از مطالعه‌ی دین و زندگی؛ تنها
برای نمره و کسب ثواب ترسیدم
مدام تو گوشم داد زدی و کر بودم
می‌خواستی دکتر شم چون که تک پسر بودم
میون این همه دکتر، مهندس و قاضی
گناه من چیه که عاشق هنر بودم؟!
همیشه می‌گفتی نون تو قرص و آمپوله
به من چه ربطی داره که X مجهوله؟!
به من چه ربطی داره فلانی چیکاره‌س؟!
واسه تو معنی این زندگی فقط پوله؟!
چرا نمی بینی تو چشام شادی رو؟
بذار کنار این ژ
ﺳﺮﻋﺖ ﺁﻫﻮ 90 ﻠﻮﻣﺘﺮ ﺩﺭ ﺳﺎﻋﺖ ﺍﺳﺖ؛ﺩﺭ ﺣﺎﻟ که سرعت شیر 57 کیلومتر در ساعت ﺍﺳﺖ.ﺲ ﻄﻮﺭ ﺁﻫﻮ ﻃﻌﻤﻪ شیر می‌شود؟
"ﺗﺮﺱ" ،ترس ﺁﻫﻮ ﺍﺯ ﺷﺎﺭ ﺷﺪﻥ ﺑﺎﻋﺚ ﻣیشود ﻪ ﺍﻭ ﺑﺮﺍ سنجیدن فاصله خود با شیر مدام به "پشت ﺳﺮ" ﻧﺎﻩ ﻨﺪ،ﻭ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ همین سرعتش بسیار کم می‌شود! تا جایی که شیر میتواند به او برسد؛ یعنی ﺍﺮ ﺁﻫﻮ ﺑﻪ ﺸﺖ ﺳﺮﺵ ﻧﺎﻩ ﻧﻨﺪ طعمه ﺷﺮ نمیشود!
ﺍﺮ ﺁﻫﻮ ﺑﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﺧﻮﺩ ﺍﻤﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ؛ ﻫﻤﺎﻧﻮﻧﻪ ﻪ شیر به نیرویش ایمان د
حضرت زهرا سلام الله علیها

دل من بی تو  «دیر یا زود» استبی تو آیینه بود و نابود استدور افتاده پلکم از رویتسایه از آفتاب مطرود استتکیه بر خویش فاش­گوی بلاستدرد پهلو ز دست مشهود است مگر آیی ز کوی رنگرزانکه لباس تو جلوه­ آلود استچشم در رفتن از خود است چو تویکی از شیعیان ما رود استرو گرفتی به زلف خویش ز منسر شعله خضابش از دود استخنده ­ات طول اگر کشید چه باکدیر هم در مذاق ما زود استراه خود را گرفته گویا دردحالت انگار رو به بهبود استزخم اگر خورده ­
سئو در مشهد 
لغات نامرئی: افزودن عبارات کلیدی نامرئی به مطالب نیز ممنوع میباشد. بعضا از وبسایت هایی که با سئوی کلاه سیاه عمل مینمایند، با تولید متنی همرنگ با رنگ پس‌مورد کاغذ، مبادرت به تولید seo مینمایند. مثلا شما با جستجوی عبارت کرم ضدآفتاب و کلیک کردن بر روی پیوند خرید آن با کاغذ فروش ماسک چهره مواجه گردید. در‌این‌صورت این وبسایت مقاله مرتبط با کرم ضدآفتاب را در ورقه متبوع داراست، ولی این متن برای شما قابل مشاهده وجود ندارد چون به رنگ دو
او ظالم بود 
دیگر شُده بود عادت ما
دیگر جایِ شکایتی انگار نبود
در بین مردم فقط به اندازه ی حرف و حدیثی جای داشت و نقل غیبتها 

کم کم، کم کم
زندگی که جریان داشت
بُرد با خودش به دنبال جریانِ ...نبودن.. 

..... و دیگر واقعا نبود
هیچ حسی هم انگار نبود و انگار مینمود به نبودن نیز
انگار....

عِـــشق.. 

شده است طعمه ی حرف
حرفِ دوست داشتن 
و انگاری از هوس

...ادامه دارد..
او ظالم بود
و عشق سکوت کرد به حُرمتش 
برای بقایی انفرادی 
اما
فقط بقاء..

او بهان
❣یک دقیقه مطالعه

عمر عقاب ۷۰ سال است ولی به ۴۰ که رسید چنگال هایش بلند شده و انعطافِ گرفتن طعمه را دیگر ندارد..
نوک تیزش کند و بلند و خمیده میشود و شهبال های کهنسال بر اثر کلفتی پَر به سینه میچسبد و دیگر پرواز برایش دشوار است.

آنگاه عقاب است و دوراهی:
  --> بمـیرد یـــــا دوباره متولد شود<--

ولی چگونه؟؟

عقاب به قله ای بلند میرود نوک خود را آنقدر بر صخره ها میکوبد تا کنده شود و منتظر میماند تا نوکی جدید بروید. با نوک جدید تک تک چنگال هایش ر
دیدم دم پارک حبیب آباد تابلوی بیمارستان برخوار را زده بودند .. اولا  این بیمارستان حالا حالا ساخته بشو نیست . ثانیا به مردم عزیز بگم ساختن بیمارستان خوشحالی نداره یه ناراحتی بزرگه ..وزارت بهداشت از این طرف به هر آشغالی مجوز میده و خوراک مردم می کنه تا از  طرف  دیگه بتوانه مریض تولید  و بیمارستانها را زیاد کنه و پزشکانش که خون مردم را دارند می مکند را به یک نوایی برسونه .. مردم عزیز فکر خوراکتون باشید تا طعمه همچین جاهایی نشید.
از این شکل استراتژی ها، به وفور مشاهده میشه. بهترین حالت اینه که از محصولات یا خدمات شرکت، سه حق انتخاب با قیمت‌های متفاوت به مشتری ارائه میشه. اگر دو محصول رو پیش روی مشتری قرار داده بشه، احتمالا مشتری، محصول ارزونتر رو انتخاب میکنه. اما اگر سه محصول به اون نشون داده بشه، احتمال اینکه محصول دوم یا همون وسطی رو انتخاب کنه خیلی بیشتره.
ولی اگر در نظر دارند که مشتری، "محصول سوم" که گرونتر یا بزرگتر هست رو خریداری کنه، اینجا تکنیک طعمه به درد می
مارمولک یکی از جانوران مفید برای باغچه و دوست گیاهان است. بنابراین اگر میخواهید سلامت خاک و گیاهان خودرا حفظ یا تقویت کنید، روشهای جذب مارمولک به باغچه را یاد بگیرید.
 در صورتی که نیازهای مارمولکها را تامین کنید میتوانند در باغچه ها و فضاهای سبز شهری و روستایی نیز زندگی کنند. باغچه های در هم ریخته برای مارمولکها شرایط زندگی را فراهم میکنند. مارمولک به مکانی برای پنهان شدن و کمین کردن برای شکار طعمه و تغذیه و استراحت نیاز دارد و همچنین به پن
آسیب شناسی وضع فعلی آموزش و پرورش و آموزش عالی کشور را نه در اشتباهات یا ناکارآمدی افراد بی سواد و نا آگاه و غافل، که در جرائم بعضی دانش آموختگان وفارغ التحصیلان از این دستگاه ها، باید جستجو کرد که با «طعمه نگری» به منصب‌ها، اشتهای تصرف پیدا می‌کنند و با بهره گیری حرفه ای از موج آفرینی حزبی و دامن زدن به رقیب هراسی و انواع شعار آزادی و خدمت، فریب می دهند و بالأخره با مصادره شعار آزادی وخدمت برای خود و خویشاوندان، با «چراغ دانش» گزیده تر کال
ای درخت کهن نمی دانی
برتنت گُل شکوه می سازد
ریشه ات را ببین چه خوب ازتو
هیبتی مثل کوه می سازد
دیده ام فرش گامهایت باد
وقتی همچون بهار می آیی
تشنه سیراب می کنی وقتی
پُرتراز جـــــــــــویبارمی آیی
گفته بودی تو آتش افروزی
بی خبردل تورارفیقم کرد
هُرم پنهان توی ِچشمانت
عاقبت طعمه ی حریقم کرد
باحضورت بیا که باز ازنو
ازوجود خودم جدا گردم
مثل پروانه ها به گِرد شمع
من به شمع تو مبتلا گردم
م.ج
حتّی اگر دریمکچر بالای سر خودت آویزان کنی باز هم خوابش را می بینی. همان روباهی که توی قلبت برایش خانه ساخته ای، ولی او در جایی خانه می کند که هفت یا هشت تا در داشته باشد تا هر زمان که خواست از یکی برود. حتّی اگر گیاهِ عنصل به پایش بریزی باز می رود. خیال می کنی حقیقت ندارد. همانی که متزورانه دوستت دارد. 
حتّی اگر از پشت خنجرش را با ضربه فرو کند، باز می خواهی اش. 
حتّی اگر به هر آنچه که دوست داری چشمِ طمع دوخته، هنوز دوستش داری‌.
انگار دچار سندرم اس
جان بی جمال جانان میل جهان ندارد هر کس که این ندارد حقا که آن ندارد با هیچ کس نشانی زان دلستان ندیدم یا من خبر ندارم یا او نشان ندارد هر شبنمی در این ره صد بحر آتشین است دردا که این معما شرح و بیان ندارد سرمنزل فراغت نتوان ز دست دادن ای ساربان فروکش کاین ره کران ندارد چنگ خمیده قامت می‌خواندت به عشرت بشنو که پند پیران هیچت زیان ندارد ای دل طریق رندی از محتسب بیاموز مست است و در حق او کس این گمان ندارد احوال گنج قارون کایام داد بر باد در گوش دل فر
دور بودن خورشید نشان می  داد که زمین تصمیم دارد، سرد تر از روز های گذشته خود را نشان دهد. اما قورباغه بنفش تنها، به این چیز ها فکر نمی کرد. او در فکر آهو خانومی بود که هر روز عصر سرچشمه می آمد و امروز دیر کرده است. تکه سنگی که بیشتر آن طعمه آب شده بود، گفت؛ امیدوار هستی که او هم در انتظار دیدارت باشد؟! قورباغه که در میان انبوه درختان در تلاش بود تا نشانی از معشوق اش بیابد،گفت؛ اگر دوست داشته باشی که دوستت بدارند، هیچگاه عاشق نخواهی شد. اگر اهمیت

باد در کوچه سخت می بردت، توده ابر سایبان می شد
ذره ذره بریدی و رفتی، مادرت داشت نصف جان می شد

تو که از روزهای رفته عمر هیچ طعم خوشی نفهمیدی
عسل زندگی اگر هم بود، به دهان تو شوکران می شد

خواستی بعد از این خودت باشی، پی آزادی دلت رفتی
حیف در چشم تونشانی ها، سمت بیراه را نشان می شد

چادرت رفت تا فراموشی، قد کشیدند کفش هایت، بعد
خوشه های بکارت بدنت، آستین آستین عیان می شد

چشمت از پشت شیشه دودی، خاطرات گذشته را تف کرد
طبع گرم دهاتیت آرام در تب
شاید در این بازی، بخواهید ماهی بگیرید اما پشت سر هم آشغال گیرتان می اید و شما عصبانی می شوید. بعد با خودتان فکر می کنید که می شود فقط ماهی گرفت؟
در بازی Harvest moon ، چیزی وجود دارد که می شود با ان ماهی گرفت و دیگر اصلا آشغال گیرتان نمی اید. 
«Special Fishing bait» (طعمه مخصوص ماهی گیری) این امکان را به شما می دهد که بتوانید ماهی بگیرید!
Special fishing bait را می توانید وقتی در مسابقه اسب سواری شرکت کردید با مدال هایتان بخرید.
یک راه دیگر هم وجود دارد و ان هم این است که
بیماری توکسوپلاسموز در گربه

گربه ها در صورتی که یه طعمه آلوده به توکسوپلاسما مثل موش بخورن یا در تماس مستقیم با مدفوع یه گربه آلوده دیگه قرار بگیرن ممکنه به توکسوپلاسما مبتلا بشن. این حقیقت ۲ تا نکته رو برای ما آشکار میکنه:
نباید اجازه بدین گربه شما بیرون از خونه بره و موش شکار کنه یا پرسه بزنه.
توکسوپلاسموز در گربه های داخل خانه ای که غذای خوب پخته شده میخورن، محاله به وجود داشته باشه.

این سوال یکی از سوالات متداول و پرتکرار مشتریان محترم ماست ، تا حالا شده شما هم به این فکر بیفتید که موش ها در کجای منزل شما سکونت داشته و مخفی شده اند؟
واقعیت اینجاست هنگامی که موش ها در یک خانه پنهان می شوند ، آنها لانه هایی را بنا می کنند ، تولید مثل می کنند و از غذاهای فراوانی که مردم در اختیار آنها قرار می دهند تغذیه می کنند.
حال این جوندگان در کجای منازل شما مخفی شده اند :
-پایه های کابینت آشپزخانه
-حفره های دیواری که عایق بندی شده اند و نز
شیر (نام علمی: Panthera leo) پستانداری گوشت‌خوار از سردهٔ پلنگ‌مانندهای خانوادهٔ گربه‌ایان است. با بدنی بزرگ که وزنش در میان نرها گاه به ۲۵۰ کیلوگرم می‌رسد؛ این جانور نیرومند دومین عضو بزرگ‌جثهٔ سردهٔ خود پس از ببر است. شیر به خاطر بدن بزرگ و هیبت و چالاکیش در هنگام شکار لقب «سلطان جنگل» را به خود گرفته؛ اگرچه بیشتر در مناطق گرم‌دشت آفریقا زندگی می‌کند و تنها تعداد کمی از آن در پارک ملی جنگل گیر در گجرات هند یافت می‌شوند. آن‌ها طعم
سروده امید
من تاب ایستادن و تسلیم ندارم
سروم!
که به سمت آزادی
قد کشیده است
بادم!
که به سودای کوهستان
وزید است
ماهشهر ع-بهار
اسکله سیمانی
امروز از بی حوصله گی
در جزیره رفتم و دو عدد قلاب ماهیگیری تهیه کردم و بعد با استفاده از تجربه و تبحر
مردمی که روی اسکله مشغول صید ماهی بودند طعمه ای از نان خمیره شده قاطی با پنبه درست
کرده  و راهی اسکله شدم غروب بود و باد
شمالی در حال وزیدن هرچند نم دریا را با خود داشت .
 تعدادی خانم و اقا سخت
مشغول صید بودند و
ما چو عقابان می‌آییم، نه همچون کفتران لرزان. چو عقابان می‌نشینیم، چو عقابان برمی‌خیزیم. هرگز نهراسیده‌ایم، هرگز نمی‌هراسیم، چرا که هراس طعمه‌ی ماست. چرا که ما آزادیم، ما برادران حلقه‌ی ابدی روح. ما بالاتر از روح، ما رفیقان خدا. ما در خدا برخاسته‌ایم و زین پس تمام پیرامون ما، تمام جهان با ما برخواهد خاست. ما را رنج را زیسته‌ایم و رنج را خندیده‌ایم و در تاریک‌ترین شبان به شعف رقصیده‌ایم. رنج با ما به پوچی خود خندیده است و به شکوه و لطف ب
ما چو عقابان می‌آییم، نه همچون کفتران لرزان. چو عقابان می‌نشینیم، چو عقابان برمی‌خیزیم. هرگز نهراسیده‌ایم، هرگز نمی‌هراسیم، چرا که هراس طعمه‌ی ماست. چرا که ما آزادیم، ما برادران حلقه‌ی ابدی روح. ما بالاتر از روح، ما رفیقان خدا. ما در خدا برخاسته‌ایم و زین پس تمام پیرامون ما، تمام جهان با ما برخواهد خاست. ما رنج را زیسته‌ایم و رنج را خندیده‌ایم و در تاریک‌ترین شبان به شعف رقصیده‌ایم. رنج با ما به پوچی خود خندیده است و به شکوه و لطف بی‌
از بین بردن موش در سقف کاذب: بسیاری از مشتری های ما پس از اگاهی از وجود موش در سقف کاذب خانه، مغازه، کارخانه، بیمارستان، ساختمان و... به دنباله راههای مرسوم اما غیردائمی مانند نعناع، پفک و تله و... هستند و البته سوال آنها این است که برای از بین بردن موش چکار کنیم؟ اما برای از بین بردن موش در سقف کاذب ما طعمه گذاری موش با استفاده از بهترین طعمه های موجود در بازار (ایرانی و خارجی) سمپاشی موش سقفی را انجام می دهیم و شما دیگر نیازی به نحوه کشتن موش با
‍‍  نام کتاب: #مفاخر_ایران_زمین ( #سید_جمال_الدین_اسد_آبادی ) | مولفین: #محمد_حسین_زائری و #پژمان_میر_جمهری و #موسی_اشرفی | انتشارات: #مرکز_آموزش_سازمان_فرهنگی_هنری_شهرداری_تهران.خانواده اصرار کردند بمان و نرو، جمال گفت "من مانند شاهبازی هستم که فضای عالم با این وسعت، برای طیران او تنگ باشد. تعجب دارم از شما که می خواهید مرا در این قفس تنگ و کوچک پابند کنید.".کنسول ایران و تجار ایرانی که تنها اجازه ی ملاقات با او را از طریق مقامات مصر داشتند، در باز
دانلود سریال ایزل دوبله فارسی
دوبله فارسی قسمت آخر148اضافه شد
سریال ایزلژانر: جرم و جنایت , درام , رازآلودسال ساخت : ۲۰۰۹محصول : ترکیهامتیاز: 8.2/10زبان : دوبله فارسیکیفیت : HDTV_480تعداد قسمت ها : ۱۴۸خلاصه داستان : عامر با دختری بنام آیسان دوست است. سردار، پدر آیسان به کمک دو دوست عامر به نامهای چنگیز و علی و به کمک خود آیسان، وی را طعمه یک دسیسه از پیش برنامه ریزی شده برای سرقت از یک کازینو قرار داده و او با خیانت دوستانش به عنوان گناهکار راهی زندان م
پنج شنبه عصر رفتم بیرون که چرخی بزنم که هوا ابری شد با ابرای سیاه. میشد دید که مردم قدمهاشونو سریع تر برمیدارن چون رعد و برق مثل یه لامپ یهو آسمانو روشن میکرد. بر عکس بقیه من قدمامو آروم تر برمیداشتم چون علاقه عجیبی به رعد و برق دارم: گوشه ی یه آپارتمان یه جا برای نشستن پیدا کردم که بیشترین میدان دید رو به آسمون داشت نیم ساعتی همینطور گذشت که مادرم زنگ زد که بیا خطرناکه و فلان که منم دیگه برگشتم منظره های قشنگی رو دیدم.
- یه دوست تنبلیم دارم که ت
پنج شنبه عصر رفتم بیرون که چرخی بزنم که هوا ابری شد با ابرای سیاه. میشد دید که مردم قدمهاشونو سریع تر برمیدارن چون رعد و برق مثل یه لامپ یهو آسمانو روشن میکرد. بر عکس بقیه من قدمامو آروم تر برمیداشتم چون علاقه عجیبی به رعد و برق دارم: گوشه ی یه آپارتمان یه جا برای نشستن پیدا کردم که بیشترین میدان دید رو به آسمون داشت نیم ساعتی همینطور گذشت که مادرم زنگ زد که بیا خطرناکه و فلان که منم دیگه برگشتم منظره های قشنگی رو دیدم.
- یه دوست تنبلیم دارم که ت
سعی داشتم ساعت خوابم را به روال چند هفته‌ی پیش برگردانم، اما اتفاقات اخیر می‌تواند آدمی را دچار سال‌ها بی‌خوابی کند.
در من چیزی عوض شده‌است. در ما، همه‌مان، چیزی عوض شده‌است. چیزی در درون‌مان شکسته. شده‌ایم اسباب‌بازی‌های به ظاهر سالمی که صدای تلق‌تلق‌شان راز خرابی‌شان را آشکار می‌کند. اسباب‌بازی‌هایی که هیچ‌گاه درست نخواهند شد...
سرگردانم. هر روز بیش‌تر از پیش. چونان مرغی سرکنده دور خودم می‌چرخم و راهی برای نجات خودم پیدا نمی‌
نام انیمیشن: من نفرت انگیز 1 – Despicable Me ژانر: انیمیشن، ماجراجویی، کمدی کارگردان: Pierre Coffin, Chris Renaud ستارگان: Steve Carell, Jason Segel, Russell Brand محصول کشور: آمریکا سال انتشار: 2010 امتیاز: 7.7 از 10 مدت زمان: 1:34:48 خلاصه داستان: یک دزد حرفه‌ای برای عملی شدن طرح بزرگش از سه دختر بچه یتیم، بعنوان طعمه استفاده می کند. اما بعد از مدتی می فهمد که عمیقا به آن‌ها وابسته شده و آن‌ها باعث تحول زندگی‌اش شده‌اند.
ادامه مطلب
✅ کارها، از لحظه‌اى به حسنات و سیئات مى‌رسند، که...
استاد علی صفایی حائری:
⭕️چه بسا حرف‌هاى خوبى، که در جاى خود واقع نشده و خون‌ها ریخته است.
⭕️چه بسا کارهاى حقّى، که از راه درست و با هدف درست دنبال نشده است.
کارها، از لحظه‌اى به حسنات و سیئات مى‌رسند، که حسن و قبح آن‌ها را و روش‌ها را و شکل‌هاى‌شان را بسنجى.
و کارها از لحظه‌اى به صالحات بدل مى‌شوند، که انگیزه و جهت آن‌ها را هم در نظر بگیرى.
و گذشته از حسن و خوبى عمل و حسن و خوبى شکل و ر
خرگوش به عنوان یک حیوان طعمه برای شناسایی به موقع شکارچیان و فرار از دست آنها به حواس قوی احتیاج دارد. از این‌رو حواس خرگوش‌ به شکلی تکامل یافته که فرآیند شناسایی و فرار برای او آسان‌تر شده است. به عنوان مثال خرگوش ها دید نزدیک خوبی ندارند اما تقریباً دید 360 درجه دارند (یعنی به بالا و پشت سر خود دید دارند) و از دقت دید بالایی برخوردارند. یعنی اجسامی که در فاصله چندین کیلومتری آنها قرار دارند را کاملاً و با جزئیات می‌بینند. خرگوش گوش های دراز
اگر دنبال یک تحقیق کودکانه در مورد شیر می‌گردید جایش همین جاست. شیرها در آفریقای جنوب صحرا و شمال غرب هند زندگی می‌کنند. جنگل محل زندگی شیرها نیست. زیستگاه آنها دشت است جایی‌که می‌توانند پستاندارانی مانند آهو، بزکوهی و گورخر را شکار کنند. شیرها برای شکار پستانداران بزرگتر همچون بوفالو، زرافه و حتی کروکودیل با یکدیگر همکاری می‌کنند. بیشتر اوقات شکار به عهده شیرهای ماده است. گاهی برای بیرون کشیدن طعمه به یکدیگر کمک می‌کنند. یکی از شیرها
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
شاید،پرسیده باشد دردناکترین دردی که درمشاوره ها شنیده ام چه بوده...
خلاصه بگویم زمانیکه فردی طعمه فردمتأهلی میشود،لحظه آغاز دردناکترین فاجعه ها و حادثهاست،
فرقی میان زن و مرد نیستوقتی شخصی که همسر دارد برای شما جلوه گری میکند ،لوندی میکند و با طنازی به دنبال جلب نظر شماست ،شما در  یک حال ورود به  دام فردی هستید که خائن است و درحال خیانت
،نمیدانم ،واقعا نمیدانم چگونه میتوان به روی
پانک سنگین و سنگین را با شعله کم تا
متوسط ​​گرم کنید، بدون هیچ روغن (این چیزی است که ما آن را "ووک سفید"
نامیدیم)؛ دانه های کنجد را بگذارید، به طور مداوم تکان دهید. همانطور که رنگ آنها
از مروارید سفید تا قهوه ای طلایی تبدیل می شود، حدود 10 دقیقه (هنگامی که شما نیز
باید برخی از صدای طعمه شنیدن). از گرما خارج شود و خنک شود دانه های کنجد برنج را
در یک پردازنده غذایی با دو قاشق روغن زیتون قرار دهید. فرآیند در سرعت متوسط،
متوقف کردن ماشین برای رها کردن
اگر دنبال یک تحقیق کودکانه در مورد شیر می‌گردید جایش همین جاست. شیرها در آفریقای جنوب صحرا و شمال غرب هند زندگی می‌کنند. جنگل محل زندگی شیرها نیست. زیستگاه آنها دشت است جایی‌که می‌توانند پستاندارانی مانند آهو، بزکوهی و گورخر را شکار کنند. شیرها برای شکار پستانداران بزرگتر همچون بوفالو، زرافه و حتی کروکودیل با یکدیگر همکاری می‌کنند. بیشتر اوقات شکار به عهده شیرهای ماده است. گاهی برای بیرون کشیدن طعمه به یکدیگر کمک می‌کنند. یکی از شیرها
با قدم‌هایی که در زمین فرو می‌رفت به سمتم آمد و ظاهراً من باید قربانی این معرکه می‌شدم که مفاتیحی را در دستم کوبید و با همان صدای زنانه عربده کشید :«این نسخه‌های کفر و شرک رو بسوزونید!» 
دیگر صدای روضه ساکت شده بود، جمعیت زنان به سمت‌مان آمدند و بسمه فهمیده بود نمی‌تواند این جسد متحرک را طعمه تحریک #شیعیان کند که در شلوغی جمعیت با قدرت به پهلویم کوبید، طوری‌که ناله‌ام در حرم پیچید و با پهلوی دیگر به زمین خوردم...

ادامه داستان در ادامه مط

صنم،سمین یا حنیف عزیز من
سالها پیش بود که تا اومدم به خودم بجنبم و سر از تخم نوجوونی بیرون بیارم، حس تلخ و بد بویی از نفرت توی گلوم پیچید!
مرزهایی دورمون پیچیدن که حتی “ما” ی مشترک رو از ملتمون گرفت!
آدمهایی که غرب میرفتن و به دنبال صلح جهانی و احقاق حقوق برابر با چارچوب‌ها سره جنگ برداشتن!
و آدمهایی که شرق رفتن و به دنبال زندگی سلحشورانه، زره پوشیدند و سیلی به صورت دیگری زدند!
سال‌ها پیش بین خاک خودمون مادرم ، “دیگری” شدیم!
این رو پیرمرد
اگر کتاب نخوانید:
از حقوق شهروندی خود و دیگران ناآگاه خواهید ماند. که باعث می‌شود زندگی اجتماعی توأم با رنج و آزار باشد.
حرف‌های کلیشه‌ای و غیرکاربردی خواهید گفت. که در نتیجه مشکلات فردی و اجتماعی را نخواهید توانست حل کنید.
دایره‌ی واژگان شما محدود خواهد بود و در دراز مدت توانایی درست صحبت کردن و درست نوشتن را نخواهید داشت. که در نتیجه زبان مادری سرزمین خود را در معرض خطر قرار خواهید داد.
بخش استدلالی ذهن شما تقریباً تعطیل خواهد بود که در ن
اگر کتاب نخوانید:
از حقوق شهروندی خود و دیگران ناآگاه خواهید ماند. که باعث می‌شود زندگی اجتماعی توأم با رنج و آزار باشد.
حرف‌های کلیشه‌ای و غیرکاربردی خواهید گفت. که در نتیجه مشکلات فردی و اجتماعی را نخواهید توانست حل کنید.
دایره‌ی واژگان شما محدود خواهد بود و در دراز مدت توانایی درست صحبت کردن و درست نوشتن را نخواهید داشت. که در نتیجه زبان مادری سرزمین خود را در معرض خطر قرار خواهید داد.
بخش استدلالی ذهن شما تقریباً تعطیل خواهد بود که در ن
بسم الله الرحمن الرحیم
خزر هم رفت؟؟؟
هرگز!!!
یکی موجود پست و رذل و بی ناموس
​​​​​​وطن را شقه کرده؟؟؟
خزر را از سر ایران جدا کرده؟؟؟
غلط کرده!!!!
دروغ است 
نخواهم کرد باور
که این ننگی است بر میهن
به خون صد هزاران 
مردم غلطیده در خون آب،
#
من احمق
من بی اطلاع از سرنوشت 
قوم آفریدون
من ناخوانده تاریخ سقوط دولت سیروس

به پای سست عهدت 
پای بستم
تو با پستی به پایم پشت پا بستی
تو خائن بودی و پایم شکستی؟؟؟
من از تو خاک ایران را
 دوباره باز میگیرم
​​​
دانلود فیلم The Curse Of La Llorona 2019 دوبله فارسی
دانلود فیلم نفرین لیورونا کیفیت عالی ۱۰۸۰p
دانلود نسخه کم حجم فیلم  The Curse Of La Llorona 2019
لینک دانلود قرار داده شد
مطابق با قوانین جمهوری اسلامی

موضوع فیلم : این فیلم پیش درآمدی از فیلم های احضار است و
ششمین فیلم در مجموعه فیلم‌های احضار محسوب می‌شود. داستان فیلم درباره
زنی بنام لیورونا است. زنی گریان، شبحی ترسناک که میان بهشت و جهنم گیر
افتاده و در سرنوشتی مهر و موم شده و شکل گرفته به دستان خودش، گرفت
+تو فکری؟
-دارم به اون روز فکر میکنم، روزی که ناخواسته اومدی و وارد زندگی من شدی!
بی حواس جلوی در محضر ایستادم تا بیان، باورم نمیشد، اصلا امکان نداشت، مگه میشد........
انگار درست نفهمیدم چی شده...
کسی کنارم ایستاد، عمو بود  و اون یک جایی دور تر از ما ایستاده بود ، پس فهمیده بود که حرف خصوصی دارم، یعنی ادم فهمیده ایه!؟ نمیدونم
من دارم در موردش نطر میدم، یعنی پذیرفته بودمش؟ نمیدونم...
عمو دستم رو گرفت و فشار داد، پیشونیم رو بوسید اما دل من خیال قر
دانلود سریال ترکی ایزل با دوبله فارسی
قسمت 148 پایانی در سایت منتشر شد
پیشنهادی فیلم تو موویز
ترافیک نیم بها

نام : ایزلسال تولید: 2009 – 2011حجم : میانگین 230 مگابایتفرمت : Mkvکیفیت : HDTVکانال پخش کننده : ATVمحصول : ترکیهزبان : دوبله فارسیکارگردان : Uluç Bayraktarبازیگران : Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Haluk Bilginer, Yiğit Özşener, Barış Falay, Burçin Terzioğlu, Bade İşçil, Sarp Akkaya, İpek Bilgin, Salih Kalyon, Tuncel Kurtiz, Sedef Avci, Berrak Tüzünataç, İsmail Filiz
خلاصه داستان: عامر با دختری بنام آیسان دوست است. سردار، پدر آی
آرمین 2afm که نام اصلی او آرمین زارعی است در تاریخ ۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۵ در تهران به دنیا آمد. وی خواننده رپ فارسی و دیس لاو است.
2AFM مخفف (آرمین-علی-فرهاد-مهراد) نام خود او و سه نفر دیگر از دوستان همکارش در عرصه موسیقی است.
آرمین سه سالی هست که برای اخذ مجوز سکوت کرده‌ و علیرغم تلاش موفق نبوده‌ است. در حال حاضر صفحه اینستاگرام او پیش از ۵ میلیون دنبال‌کننده دارد.

شروع فعالیت هنری آرمین 2afm
آرمین کار خوانندگی را از دوران دبیرستان شروع کرد. به گف
هر نفسی که فرو می‌ بریم، مرگی را که مدام به زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98  ما دست‌ اندازی می‌کند پس می‌زند... در نهایت این مرگ است که باید پیروز شود، زیرا از هنگام تولد بخشی از سرنوشت ما شده و فقط مدت کوتاهی پیش از بلعیدن طعمه اش، با آن بازی می کند. با این همه، ما تا آنجا که ممکن است، با علاقه فراوان و دلواپسی زیاد به زندگی ادامه می دهیم، همان‌ طور که تا آنجا که ممکن است طولانی‌ تر در یک حباب صابون می‌ دمیم تا بزرگتر شود، گر چه با قطعیتی
هر نفسی که فرو می‌ بریم، مرگی را که مدام به زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98  ما دست‌ اندازی می‌کند پس می‌زند... در نهایت این مرگ است که باید پیروز شود، زیرا از هنگام تولد بخشی از سرنوشت ما شده و فقط مدت کوتاهی پیش از بلعیدن طعمه اش، با آن بازی می کند. با این همه، ما تا آنجا که ممکن است، با علاقه فراوان و دلواپسی زیاد به زندگی ادامه می دهیم، همان‌ طور که تا آنجا که ممکن است طولانی‌ تر در یک حباب صابون می‌ دمیم تا بزرگتر شود، گر چه با قطعیتی
خطر!!!
خطر همیشه در کمین است.فرقی هم ندارد شما خانم/آقا یا یک کودک خردسال باشید…
خطرها متفاوت هستند اعم از : خطر سرقت – خطر حمله به شما در هر زمان و مکانی جهت مقاصدی همچون ازار و اذیت و یا…….
همانطور که گفتیم خطرات انواع مختلفی دارند و در بسیاری از مواقع با خشونت و درگیری همراه هستند.برای مثال بسیاری از درگیری ها در محل کار بر سر حساب و کتاب رخ می دهد که در بسیاری از مواقع با درگیری و آسیب های غیر قابل پیش بینی به یکی از طرفین و گاهی حتی  منجرب ب
یه مکالمه توی کتاب درسی بچه های کلاسم بود که مثلا چندتا بچه رفته بودن با هم ماهیگیری و یه دونه از این خوره های کتاب ( که از قضا عینک هم داشت ) باهاشون بود. همه ماهی می گرفتن و اون یه دونه خودش رو لوس کرده بود، یه کتاب دستش گرفته بود و میگفت من ماهی گیری دوست ندارم و در آخر دوست هاش مجبورش میکنن که ماهی بگیره.
به بچه ها گفتم اینو به صورت نمایش اجرا کنن.
وقتی نوبت گروه آریانا و کسری شد، کسری دوید رفت از یکی از بچه ها عینک گرفت که مثلا خیلی خوب توی نقش
✅ با یکی از دوستان
اصلاح‌طلب شیرازی در مورد ماجرای حمله به "علی مطهری" صحبت می‌کردم، به
او گفتم برخی از این کسانی که به او حمله کردند را از نزدیک می‌شناسم. با روحیاتشان
بسیار آشنا هستم یک سری آدم‌های بی‌کله و بی‌مطالعه که یک نفرشان برای بازی سازی
جریان رسانه‌ای اصلاحات‌چی‌ها کافی است.

✅در ماجرای "مسجد قبای شیراز" برخی‌شان ناخواسته و ندانسته
کامل کننده پازل دشمن بودند.

در این ماجرا هم یکی از
دوستانم که با آنها صحبت کرده بود گفته بودند:
دانلود رمان استاد خلافکار

خلاصه و دانلود رمان استاد خلافکار
رمان در رابطه با دانشجویی است که در پایین شهر زندگی میکند و قصد دارد… .

بخش هایی از متن رمان استاد خلافکار
چند تقه به در کلاس زدم و وارد شدم.با ورودم همه ی نگاه ها به سمتم برگشت و رشته ی کلام استاد از دستش در رفت.فوری شروع به آنالیز صورتش کردم.چشمای سبز،صورت شش تیغ… خودش بود.امیر کیان فرهمند.
خیلی سریع دست و پام و جمع کردم و در غالب یه دانشجوی سال اولی
گوسفندان گیاهخوار هستند ، به این معنی که رژیم غذایی آنها شامل گوشت نمی شود. آنها بطور معمول دانه ، علف و گیاهان می خورند.بره ها فقط دقایقی پس از به دنیا آمدن قدم می زنند ، اگرچه هنوز چهار تا شش ماه اول زندگی خود به مادرشان وابسته اند.گوسفندان می توانند تا 50 چهره گوسفند دیگر را بشناسند و آنها را به مدت دو سال به یاد آورند. با این حال ، گوسفندهای بریده شده یکدیگر را نمی شناسند و ممکن است برای استقرار دوباره سلسله مراتب چند روز بجنگند. گوسفندان هم
4.9

دک

آمار

خوب
حمله

خوب
دفاع

خوب
ویژگی

خوب
هماهنگی

نکته های دک

PROBLEM

No anti-air high-damage unit!

PROBLEM

PROBLEM

موارد پیشرفته
با کلیک روی موارد زیر،روش های استفاده از دک بالا رو یاد بگیرید

اطلا
ای وطن!
###
ای وطن! «تنهاترین سردار» عشق!
ای تو ما را همچو مادر، یار عشق!
هردم از دوران تو را زخمی رسید
ای تو خونین پیکر افگار عشق!
در تمام دوره ها چشمت گریست
سینه ات مجروح هر آزار عشق!
«انتقام سخت» آرامت نمود
ای وطن! ای چشم دل بیدار عشق!
شاد باش و مهربان و پرطپش
ای تپنده قلب پراسرار عشق!
این هیاهوی های دشمن را ببین
ای همیشه زنده در اعصار عشق!
گر نگه کج کرد دشمن سوی تو
می خورد سیلی، ز آتشبار عشق!
میهنم هرگز نگردد طعمه چنگال ها
گر فروریزد بروی دشمنم آوا
هوش هیجانی کیفیت زندگی، کار و روابط را بالا می‌برد اما هنگامی که صحبت از مهندسی اجتماعی به میان می‌آید، نتیجه‌ی معکوسی دارد و فرد را آسیب‌پذیر می‌کند.
مهندسی اجتماعی (Social engineering) سوءاستفاده‌ی زیرکانه از تمایل طبیعی انسان به اعتماد کردن بوده و جدیدترین روش سوءاستفاده‌ی هکرها از دیگران است. در این روش افراد سودجو به کمک مجموعه‌ای از تکنیک‌ها، فرد را به فاش کردن اطلاعات یا انجام کارهایی خاص متقاعد می‌کنند.
شاخص امنیت سایبری IBM نشان می
چگونه ایمیل بفرستیم؟
ایمیل مخفف Electronic Mail به معنای نامه الکترونیک است که بی شک یکی از بزرگترین و مهم ترین اختراعات بشر در طول دهه ها و صده های گذشته است که این روزها کاربرد و اهمیت آنرا متوجه می شویم. قبل از ایمیل اگر شخصی قرار بود تا نامه ای را به دست کسی برساند، یا فرستاده ای انتخاب می نمود که وی باید چندین روز و هفته برای رساندن نامه در صحرا مسافرت می کرد و یا از پرنده های نامه بر استفاده می شد که هر دو آنها ریسک بودند چرا که در روش اول، ممک
Amir Tataloo
Begoo Key
#AmirTataloo
بگو کِی 
بگو کی 
بگو کو 
کجاست
بگو تو دهنت بگو 
تقصیر من نی تقصیر توئه
کاری کردی بهت بد پیله کنه 
انقده میکنی تبلیغ خودتو
یهو پر سگ میشه دورت هی 
دلم پر سنگ ریزه شده حیف
پاهام انگار زنجیر شله ولی کیف 
میکنم بالم سبکه نیستی
انگار کسی نیست سنگینش کنه 
بگو کی حالمو بد نکردی کی
راهمو سد نکردی بگو کی
 آ لعنتی بگو کِی
روزمو شب نکردی 
کی تو جمع منو معذب نکردی
بگو کی ها 
لعنتی بگو بگو کی 
مخو سوراخ میکنه حفاری 
مغزمو ایید و رفت خوا
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : سعیده اکبری: همیشه پرسش‌های زیادی در مورد آخرالزمان یا رستاخیز زامبی‌ ها، که به عقیده برخی از دانشمندان بالاخره روزی ناگزیر پیش می‌آید، ذهن مردم گوشه و کنار دنیا را به خود مشغول می‌کند.
ولی قبل از هر چیز خوب است بدانید فرضیه غالب در مورد این موجودات این است که زامبی‌ها یا مردگان متحرکی که در بسیاری از فیلم‌های هالیوودی چند دهه اخیر می‌بینیدکاملا خیالی هستند؛ موجوداتی که روح ندارند اما مغ
توی تاکسی نشسته بودم. ماشین شخصی ای بود که بین تاکسی های خط بود و مطمئن نبودم که جزو تاکسی ها هست یا نه. به مفهوم حفاظت از جان در برابر پول فکر کردم... آخرین نفر سوار شدم چون تنها ماشینی بود که مقصدش دانشگاه بود و دیر رسیدنم حتمی بود اگر سوار نمیشدم و استادی که نباید سر کلاسش دیر میرسیدم. یه پراید خسته با یه راننده ی خسته تر با لباس های شلخته و کثیف و وضعیت آشفته که هیچ پولی نداشت تا حتی بتونه پول خرد کنه و انگار با آخرین پولش سیگاری که توی دستش بو

خلاصه و دانلود رمان استاد خلافکار
رمان در رابطه با دانشجویی است که در پایین شهر زندگی میکند و قصد دارد… .

بخش هایی از متن رمان استاد خلافکار
چند تقه به در کلاس زدم و وارد شدم.با ورودم همه ی نگاه ها به سمتم برگشت و رشته ی کلام استاد از دستش در رفت.فوری شروع به آنالیز صورتش کردم.چشمای سبز،صورت شش تیغ… خودش بود.امیر کیان فرهمند.
خیلی سریع دست و پام و جمع کردم و در غالب یه دانشجوی سال اولی

قورباغه ها دو زیست هستند و میتوانند هم در خشکی و هم در دریا زندگی و تنفس کنند  

رایج‌ترین دوزیستان جهان قورباغه‌ها و وزغها هستند. نوع بالغ قورباغه‌ها عموما بدون دم و چمباته زده هستند، آنها پاهای بلند عقب برای پریدن و زبان بلند چسبناک برای گرفتن طعمه، دارند. معمولاَ قورباغه‌ها بدن نرم و مرطوب دارند و در نزدیکی آبها زندگی می‌کنند.
قورباغه از یک نیم تنه، سر، جلو و اندام های عقبی تشکیل شده است. مرز بین بدن و بدن بسیار روشن است،قورباغه ع
به گزارش خبرگزاری ها ضلع شمال غربی میدان حسن‌آباد، در شامگاه چهارشنبه ۲۶ تیر، سوخت و بیشتر توجهات به این حادثه معطوف به خساراتی بود که به این میدان بلحاظ یک اثر تاریخی وارد شد اما به نظرم توجه کافی حداقل در مورد یکی از قدیمی ترین دفاتر اسناد رسمی یعنی بدفترخانه 39 تهران که بیش از 70 دفتر جاری آن بکلی نابود شد مغفول ماند به خاطر دارم در یک تماس تلفنی با یکی از همکاران سردفتر تک رقمی دفترخانه های تهران که از مشکلات بایگانی و کمبود جا گله داشت ن
عباس نورزائی
در سال ۱۲۷۵ هـ.ش سیلاب بزرگی باعث شد تا رودخانه‌ی پریان مشترک، مجرای بزرگ و جدیدی به نام پریان‌داخلی ایجاد کند و بخش وسیعی از زمین‌های کشاورزی را متأثر سازد و بعدها با وقوع خشک‌سالی‌ها، این مجرا، به عنوان تونل باد عمل کرده و بادکندهای ایجاد شده، باعث هجوم شن‌های روان شود و روستاهای آباد و وسیعی که معروف به «شش‌ده» بود، طعمه‌ی خود نماید، با رشد گیاهان مرتعی و درخت‌چه‌های گز، به‌هنگام ملی‌کردن جنگل‌ها و مراتع کشور، با ت
فلش‌بک به مدت‌ها قبلی که یادم نیست
کِی بود، اما تصمیم گرفته بودیم به مدتِ یک ماه گیاه‌خواری رو به عنوان رژیم غذایی‌مون
انتخاب کنیم. شرایط اون‌طور که باید پیش نرفت و برنامه انجام نشد. در همون اثناها
بود که متوجه شد ا. گیاه‌خواره. فست‌فوروارد کنیم به همین چندوقت پیش که گزارشی
از متخصصین تغذیه اشاره می‌کرد به استفاده بیشتر از میوه و سبزیجات، افزایش
مصرف پروتئین گیاهی و کم‌تر کردنِ مصرف گوشت(به‌خصوص از نوع قرمزش). دوباره
برگردیم به چند ما
مراسم که تمام شد، نظرم نسبت به همه چیز عوض شده بود. دوست داشتم تا خانه بدوم، بروم دست بابا را ببوسم. دسترسی به قلب مادر داشتم  قلبش را می بوسیدم.
باور حرف های طاهره خانم سخت بود. اگر نمی شناختمش، می توانستم انکار کنم.
چند سال قبل که توی شهر پیچید همسرش با دوتا بچه و زن نجیبه و خانه و زندگی رفته سراغ زن دوم همه انگشت به دهان ماندند. طاهره خانم به کنار، برای هوسی آینده دوتا بچه را به فنا داد. ولی از این دخترک هم بعید بود. با این قد و قامت و زیبایی و پ
    مریم و مسعود رجوی در خصوص اعدام میگویند:
اعدام بد است و ما با اعدام مخالفیم و در ایران فردا!! ما حکم اعدام را برمیداریم
و ...
جهت یادآوری خدمت مریم و مسعود باید عرض کنم، مگر شما
نبودید که هنوز نه به بار بوده و نه به دار٬ حکم اعدام در قرارگاه اشرف را به نقل محافل
و نشستهای دیگ و عملیات جاری تبدیل کردید و می گفتید که هرکس که خواست از ما جدا
شود٬ حکمش اعدام است؟! مگر شما نبودید که در نشستهای طعمه همه را مجبور کردید که
گزارش بنویسند که هرکس برید و

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها